سوالات متداول

TimeToStartup چیست؟

در یک کلام TimeToStartup یک استارتاپ استودیو است.

استارتاپ استودیو چیست؟

استارتاپ استودیوها شرکت هایی هستند که اغلب با شتابدهنده ها به اشتباه گرفته می شوند. استارتاپ استودیو برخلاف شتابدهنده ها به دنبال استارتاپ های جا افتاده و آماده نیستند. استودیو ها از استارتاپ هایی که در مراحل بسیار ابتدایی حیات خود هستند حمایت می کنند. آنها را آموزش و رشد می دهند. درواقع استارتاپ استودیو ها به افراد کمک می کنند تا شرکت خود را از صفر تاسیس کنند.

ارزش های TimeToStartup چه هستند؟

TimeToStartup به ارزش ها و فرهنگ سازمانی والایی پایبند است. ارزشمندترین دارایی ما مخاطبانمان و افرادی است که با آنها در ارتباطیم. ما معتقدیم هر کسب و کاری برای رشد به چیزی بیشتر از سرمایه مادی نیازمند است. بنابراین حمایت هایمان از تیم های نوپا را صرفا به سرمایه مادی محدود نمی کنیم.

ارزش سازمانی دیگری که استارتاپ استودیوی TimeToStartup ارجمند شمردن زمان است. زمان تنها دارایی است که نمی توان آنرا ذخیره کرد. ما معتقدیم آمار موفقیتی 10 درصدی که بسیاری از شتابدهنده ها دارند بسیار پرهزینه است. بنابراین تمام تلاش خود را می کنیم تا مخاطبانمان از زمانی را که صرف بودن در کنار ما می کنند نهایت استفاده را ببرند.

از کجا باید شروع کنم؟

اولین گام ثبت نام در وبسایت TimeToStartup است. پس از آن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

آیا من باید از همان ابتدا تیم داشته باشم تا بتوانم عضو TimeToStartup شوم؟

TimeToStartup صرفا به دنبال تیم های از پیش آماده نیست. ما شبکه ی بزرگی از علاقمندان به استارتاپ را در اختیار داریم که شما می توانید از طریق آن تیم خود را تشکیل دهید یا تیم خود را تقویت کنید و  سپس به سراغ ایجاد کسب و کار نوپای خود بروید.

آیا من باید برای ایجاد کسب و کار خود تیم سازی کنم؟

استارتاپ خوب یعنی تیم خوب. برای ایجاد استارتاپتان باید حداقل تیم دو نفره ای را تشکیل دهید و سپس وارد مرحله ی ایجاد کسب و کار و جذب سرمایه شوید.

آیا استارتاپ من برای پیوستن به TimeToStartup آماده است؟

ایده یا استارتاپ شما هر قدر هم که از نظر خودتان کوچک، ناامیدکننده و نارس باشد باز هم ارزش طرح کردن را دارد. پس بررسی استارتاپ ها را به صاحب نظران آن بسپارید و شانس خود را برای حضور در عرصه نوآوری امتحان کنید!

TimeToStartup چگونه مرا حمایت می کنید؟

TimeToStartup خدمات خود را به مرحله ی خاصی از مراحل رشد یک استارتاپ محدود نکرده است. ما توانایی این را داریم که از تیم ها و افراد دارای استعداد و اشتیاق در تمام طول مسیر حمایت کنیم، آنها را آموزش دهیم و کارافرینان آینده را پرورش دهیم.

شما به دنبال استارتاپ ها در چه حوزه هایی هستید؟

در وهله ی اول ایده ی شما توسط صاحب نظران و مشاوران این حوزه ها مورد بررسی قرار می گیرد. اگر ایده مورد بررسی مورد توجه قرار گیرد و از آینده ی خوبی در حوزه های مختلف برخوردار باشد، استارتاپ مورد نظر یکی از گزینه ها برای شتابدهی خواهد بود.

تزریق سرمایه در TimeToStartup به چه شکل است؟

سرمایه گذاری TimeToStartup هوشمند است. یعنی در ابتدا نیازهای استارتاپتان بررسی می شود، و سرمایه ای در جهت کمک به رشدتان در هر قسمت به شما اختصاص داده می شود.

رویدادها

دوره ها و کارگاه های آموزشی

اخبار و تازه ها